آراد کابل
خانه / کابل اختر / کابل آلومینیومی / کابل آلومینیومی ۱۶ تک فاز اختر فروش عمده

کابل آلومینیومی ۱۶ تک فاز اختر فروش عمده

گروه آراد کابل اینجاست کابل آلومینیومی ۱۶ تک فاز اختر را با قیمت فروش عمده به مشتریان عزیز ارائه کند. قیمت مناسب کابل های آلومینیومی از مهم ترین مزایای این کابل ها به شمار می رود و کاربردهای گسترده تری پیدا کرده اند.
کابل آلومینیومی 16 تک فاز

کابل آلومینیومی ۱۶ تک فاز ۱۶*۲ زمینی  

با توجه به افزایش قیمت مس وقیمت و وزن کمتر کابل های آلومینیومی که از مزایای این کابل به شمارمیرود در نهایت هزینه تمام شده خرید کابل های آلومینیومی به نسبت بسیار کمتر و اقتصادی تر خواهد شد.

امروزه کابل آلومینیومی ۱۶ تک فاز زمینی به سبب مقرون به صرفه بودن محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و به یکی از پرکاربردترین کابل های زمینی در زمینه کابل کشی و صنعت تبدیل شده است.

کابل آلومینیومی ۱۶ تک فاز ۱۶*۲ زمینی : رسانای کابل آلومینیومی از نوع آلومینیوم و دارای ۲رشته و هر رشته با سطح مقطع ۱۶ میلی متر مربع می باشد، دارای عایق و روکش می باشد جنس عایق و روکش کابل آلومینیومی به شرح ذیل می باشد:

  • PVC
  • XLPE

کابل آلومینیومی 16 تک فاز

کابل آلومینیومی ۱۶ تک فاز ۱۶+۱۶*۲ خودنگهدار هوایی

امروزه با توجه به قیمت بالای مس و همچنین کابل های مسی و سرقت زیاد این کابل ها، استفاده از کابل های آلومینیومی بعلت وزن پایین و قیمت مناسب در مسافت های طولانی مقرون به صرفه تر می باشد.

کابل آلومینیومی ۱۶ تک فاز ۱۶+۱۶*۲ خودنگهدار هوایی از سه بخش اصلی تشکیل شده است:

  1. هادی یا رسانا که ازجنس آلومینیوم می باشد.
  2. عایق معمولا از جنس XLPE
  3. نگهدارنده که وظیفه تحمل وزن رابرعهده داشته ونقطه اتکای کابل در محل نصب است.

کابل آلومینیومی 16 تک فاز

تفاوت کابل آلومینیومی ۱۶ زمینی و هوایی در ساختمان کابل و کاربرد

 تفاوت کابل آلومینیومی ۱۶ زمینی و هوایی به این صورت می باشد که : کابل آلومینیومی ۱۶ زمینی این کابل از نوع دفنی می باشد و قابلیت اینکه در زمین دفن شوند را دارا می باشند و بعلت ضخیم بودن روکش این کابل ها هنگام  دفن هیچ صدمه ای به ساختمان کابل وارد نمی شود و برای مصارف با جریان کمتر و فواصل کوتاهتر استفاده می شود.

از تابلو برق روکار کار معمولا با ابعاد کوچک تر استفاده می شود که روی دیوار ساختمان با توجه به استاندارد ها و حدود فاصله متناسب از زمین نصب می شوند.

کابل آلومینیومی ۱۶ هوایی : کابل های آلومینیومی خودنگهدار هوایی، کابل تک فازی می باشد که در خطوط هوایی توزیع برق ودکل ها وتیرهای خطوط انتقال ودر بالای سطح زمین به کار می رود، و به دلیل نصب راحت درشبکه های برق توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کنند.

کابل آلومینیومی 16 تک فاز

 

ثبت سفارش خرید کابل آلومینیومی ۱۶ تک فاز به قیمت عمده

مشاوره رایگان تیم فروش ما برای شناخت درست از مشخصات هر کابل، دریافت سریع قیمت و اطلاعات تکمیلی ، مشاوره و راهنمایی تا  مرحله ثبت نهایی سفارش از خدمات رایگان گروه ما می باشد.

خریداران محترم می توانند برای قیمت گیری به روز ثبت سفارش خرید کابل آلومینیومی ۱۶ تک فاز به قیمت عمده با واحد فروش ما در تماس باشند.

همکاران حوزه فروش تمام کوشش خود را خواهند کرد که برند انتخابی شما و مطابق با کاربرد در نظر گرفته شده در کمترین زمان ممکن محصول شما در هر نقطه از ایران سالم به دست شما خواهد رسید.

تابلو برق روکار فلزی در انواع ولتاژ فشار ضعیف فشار متوسط و فشار قوی تولید می شود که بسته به نیاز مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فرهاد بازرگان زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128422079
آدرس کانال: akhtarcable@
پست الکترونیکی: akhtarcableco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع کابل آلومینیومی

بزرگترین فروش انواع کابل آلومینیومی اختر

مجموعه آراد کابل، بزرگترین مرکز فروش انواع کابل آلومینیومی اختر در ایران با بهترین قیمت …

کانال تلگرام