آراد کابل
خانه / کابل اختر / فروش ویژه کابل خودنگهدار ۲۵+۲۵+۷۰*۴ اختر

فروش ویژه کابل خودنگهدار ۲۵+۲۵+۷۰*۴ اختر

فروش ویژه کابل خودنگهدار ۲۵+۲۵+۷۰*۴ اختر که از پرفروش ترین کابل های خودنگهدار در بازار می باشد، به صورت قیمت درب کارخانه و بدون واسطه آغاز شده است. پروژه های سراسر کشور می توانند انواع کابل آلومینیومی اختر را به صورت زمینی و هوایی به صورت ویژه خریداری نمایند.

کابل خودنگهدار یکی از کابل هایی می باشد که به دلیل قیمت مناسب آن، در پروژه های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد و در مسافت های طولانی می تواند نسبت به کابل های مسی با قیمت تمام شده ارزان تر برای صاحبان پروژه ها اجرایی شود.

کابل خودنگهدار برای برق تک فاز و سه فاز تولید می شود و در مسافت های مختلف لازم است از سایز مناسب این کابل ها بر اساس آمپراژ مصرفی استفاده نمود. برند اختر یکی ز بهترین تولید کنندگان کابل آلومینیومی زمینی، هوایی و خودنگهدار است که توانسته است تاییدیه های لازم برای استفاده در پروژه های مختلف را دریافت نماید. تاییدیه توانیر استان های مختلف از جمله خراسان، کرمان، مشهد، خوزستان و بوشهر از جمله این تاییدیه ها به شمار می رود.

کابل خودنگهدار 25+25+70*4

کابل خودنگهدار سه فاز ۲۵+۲۵+۷۰*۴ اختر

کابل خودنگهدار سه فاز اختر در سایز ۲۵+۲۵+۷۰*۴ به صورت استاندارد تولید شده و در پروژه های تاییدیه توانیر باید از این سایز کابل استفاده شود. این نوع کابل برق نسوز به دلیل استفاده از هادی آلومینیومی در ساختمان کابل، لازم است بسته به مسافت و آمپراژ مورد نیاز به درستی استفاده شود و در مواردی که لازم است از سایز های بالاتر استفاده شود، این مهم انجام شود. کابل خودنگهدار هوایی ۷۰ با هادی آلومینیومی بر طبق جدول برق سه فاز در مسافت های مختلف از ۵۰ تا ۵۰۰ متری می تواند آمپراژ های زیر را تامین کند.

  • در مسافت ۵۰ متری ۱۵۵ آمپر
  • در مسافت ۱۰۰ متری ۱۵۵ آمپر
  • در مسافت ۱۵۰ متری ۱۱۵ آمپر
  • در مسافت ۲۰۰ متری ۸۶ آمپر
  • در مسافت ۲۵۰ متری ۶۹ آمپر
  • در مسافت ۳۰۰ متری ۵۷ آمپر
  • در مسافت ۳۵۰ متری ۴۹ آمپر
  • در مسافت ۴۰۰ متری ۴۳ آمپر
  • در مسافت ۴۵۰ متری ۳۸ آمپر
  • در مسافت ۵۰۰ متری ۳۴ آمپر

جدول آمپر دهی کابل برق سه فاز

کابل خودنگهدار آلومینیومی بجای کابل مسی

اما سوالی که اینجا مطرح می شود این است که چرا از کابل های آلومینیومی استفاده می شود. قیمت این کابل ها در مقایسه با کابل های مسی پایین تر است و این کابل ها در مسافت های زیاد می تواند با قیمت تمام شده ارزان تر برای شما اجرا شود و همچنین احتمال سرقت کابل های آلومینیومی در مقایسه با کابل های مسی کمتر است. از این رو این کابل ها ار محبوبیت بیشتری میان مشتریان این محصولات برخوردار است.

سیم و کابل اختر

با استفاده از کابل آلومینیومی دچار افت ولتاژ نمی شویم ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که کابل فشار قوی آلومینیوم اگر با سایز مناسب استفاده شوند هیچگونه افت ولتاژی در مسیر برای شما اتفاق نخواهد افتاد و اصول انتخاب سایز کابل های آلومینیومی به جای کابل های مسی اینگونه است که :

همواره برای جایگزینی کابل آلومینیومی بجای کابل مسی بهتر است از ۲ سایز بالاتر از کابل های آلومینیومی نسبت به کابل های مسی استفاده نمود تا این کابل ها بتوانند بدون افت ولتاژ برق را انتقال دهند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فرهاد بازرگان زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128422079
آدرس کانال: akhtarcable@
پست الکترونیکی: akhtarcableco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل 500*1 تک رشته آلومینیومی زمینی

پخش کابل ۵۰۰*۱ تک رشته آلومینیومی زمینی اختر

مجموعه آراد کابل، مرکز پخش عمده کابل ۵۰۰*۱ تک رشته آلومینیومی زمینی اختر با بهترین …

کانال تلگرام